Chociaż szczury nie ominą tego roku; A Plague Tale: Requeim w złocie

Asobo Studio poinformowało, że A Plague Tale: Requiem osiągnęło tzw. złoty status.

A Plague Tale: Requeim ozłocone

Unidentified
Asobo Studio poinformowało, że A Plague Tale: Requiem osiągnęło tzw. złoty status. Innymi słowy, październikowa premiera gry nie powinna być zagrożona.
Pośród masy ogłoszeń o obsuwach wreszcie pojawiły się dobre wieści. Asobo Studio poinformowało dziś na Twitterze, że A Plague Tale: Requiem osiągnęło tzw. złoty status. Oznacza to, że gra jest gotowa i może trafić do tłoczni.

Na nasze pecety, PlayStation 5, Xboxy Series X i S oraz Switche tytuł zawita 18 października. Od dnia premiery będzie można w niego zagrać również w ramach usługi PC/Xbox Game Pass.

W obliczu opóźnień, jakie zaliczyły m.in. Starfield czy Hogwarts Legacy, A Plague Tale: Requiem wyrasta na jedną z ważniejszych growych premier tegorocznej jesieni. Jeśli sequel okaże się co najmniej równie dobry jak wydana w 2019 roku „jedynka”, Asobo Studio będzie mogło świętować nie lada sukces.

Zwłaszcza, że opublikowane dotąd materiały prezentują się całkiem solidnie. Jeśli ich nie widzieliście, szczególnie polecam zobaczyć długi gameplay z czerwca, a także ten nieco krótszy, ale za to świeżutki, bo opublikowany wczoraj (poniżej). Dla przypomnienia dodam, że gra otrzyma polską kinową lokalizację (napisy).
gry-online.pl (source)
Rate it! Just click on the star

Chociaż szczury nie ominą tego roku; A Plague Tale: Requeim w złocie - Discussion

Оставить свой комментарий

All emoticons

2018-2022 WeniZAYGame | WeniZAY.com
A Plague Tale: Requeim
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с прямой ссылкой на источник.
О проекте | RSS-каналы | Реклама на сайте | Обратная связь