Pierwszy patch do Marvel's Spider-Man na PC poprawia grafikę

Remaster Spider-Mana na PC właśnie otrzymał pierwszą aktualizację.

WeniZAYGra Newsy

Unidentified
Remaster Spider-Mana na PC właśnie otrzymał pierwszą aktualizację. Twórcy naprawili wiele mankamentów graficznych związanych m.in. z ray tracingiem.
Premiera ekskluzywnego do tej pory dla konsol Sony Spider-Mana na komputerach osobistych miała miejsce niespełna tydzień temu. Twórcy portu ze studia Nixxes już zabrali się za łatanie błędów remastera i wypuścili pierwszą małą aktualizację. Zapowiedzieli też, iż pracują nad kolejnym patchem, który naprawi więcej błędów wskazywanych przez graczy.

Patch naprawia wiele aspektów graficznych, związanych przede wszystkim z ray tracingiem. Poniżej wymieniamy najważniejsze zmiany.

Naprawiono wiele błędów dotyczących ray tracingu.
Wprowadzono wizualne usprawnienia związane z technologiami HBAO+ oraz Nvidia DLSS.
Naprawiono błędy, przez które odbicia światła w stali nierdzewnej wyglądały na zniekształcone, a gra mogła się „wysypać”, jeżeli gracz zmieniał ustawienia graficzne podczas cutscenki.
Wyeliminowano wiele wizualnych gliczów.

Twórcy ponadto zakomunikowali, że mają świadomość obecności innych błędów w grze. Niektóre są już w trakcie naprawy i prawdopodobnie usunie je kolejna aktualizacja.

Twórcy wiedzą o problemie z włączeniem opcji ray tracingu, mimo posiadania sprzętu kompatybilnego z tą technologią.
Mają również świadomość, że niektórzy gracze nie mogą ukończyć misji „Spider-Hack”, gdy płynność animacji przekracza 60 klatek na sekundę. Twórcy radzą, aby przy zetknięciu z tym problemem wejść do menu opcji i ustawić tryb wyświetlania na „ekskluzywny pełny ekran”, a częstotliwość odświeżania na 60 Hz.
Intel już bada błąd związany z robieniem zdjęć Empire State Building.

Pełną listę zmian wprowadzonych do gry przez pierwszą aktualizację znajdziecie tutaj. Marvel’s Spider-Man na PC jest dostępny na Steamie oraz w Epic Games Store.
gry-online.pl (source)
Rate it! Just click on the star

Pierwszy patch do Marvel's Spider-Man na PC poprawia grafikę - Discussion

Оставить свой комментарий

All emoticons

2018-2022 WeniZAYGame | WeniZAY.com
Pierwszy patch do Marvel's Spider-Man na PC poprawia grafikę
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с прямой ссылкой на источник.
О проекте | RSS-каналы | Реклама на сайте | Обратная связь