Cult of the Lamb (Zwłoki) - jak pochować?

W wyniku różnych okoliczności, część Waszych Followers prędzej czy później ...

Cult of the Lamb poradnik, porady

Unidentified
W wyniku różnych okoliczności, część Waszych Followers prędzej czy później umrze. Na tej stronie poradnika do gry Cult of the Lamb podpowiadamy, co należy zrobić, aby pochować zwłoki oraz jaka jest alternatywa na pozbycie się ciał.
Poniższa strona poradnika zawiera informacje na temat chowania zwłok. Opisujemy, które Divine Inspiration należy pozyskać oraz jak zbudować grób. Ponadto opisujemy alternatywę dla chowania zwłok.

Aby pochować zwłoki, będziecie musieli wybudować Body Pit. Najpierw należy jednak odblokować to ulepszenie na drzewku rozwoju Divine Inspiration. Upgrade znajduje się po lewej stronie na najniższym poziomie ekranu.

Następnie przejdźcie do modułu budowania, wybierzcie Body Pit, ustawcie je w wybranym miejscu i poczekajcie, aż Followers zakończą budowę. Jeśli zależy Wam na czasie, możecie również samodzielnie skonstruować grób.

Podnieście zwłoki i przetransportujcie je do Body Pit. Gdy naciśniecie przycisk odpowiedzialny za interakcję, ciało zostanie pogrzebane.
Quote
Bardzo ważne jest, aby jak najszybciej pozbyć się ciała, gdyż pozostawione same sobie zwłoki zaczną się rozkładać powodując choroby wśród wyznawców.
Alternatywnie, zamiast zakopać ciało w Body Pit, możecie wybrać opcje Harvest Meat i pozyskać mięso ze zwłok. Takie działania na oczach innych wyznawców będzie jednak odebrane bardzo negatywnie. Aby uniknąć konsekwencji, przenieście ciało w odludne miejsce lub zróbcie to w nocy, gdy reszta będzie spać.
Rate it! Just click on the star

Cult of the Lamb (Zwłoki) - jak pochować? - Discussion

Оставить свой комментарий

All emoticons

2018-2022 WeniZAYGame | WeniZAY.com
Cult of the Lamb (Zwłoki) - jak pochować?
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с прямой ссылкой на источник.
О проекте | RSS-каналы | Реклама на сайте | Обратная связь