Launch trailer Call of Duty: Modern Warfare 2 ukazuje nové záběry z kampaně

Do vydání Call of Duty: Modern Warfare 2 sice zbývají ještě tři týdny, vývo...

Stará parta znovu v akci (CoD: MW 2)

Unidentified
Do vydání Call of Duty: Modern Warfare 2 sice zbývají ještě tři týdny, vývojáři z Infinity Ward se však už dnes pochlubili launch trailerem, který mimo jiné láka na nové záběry z kampaně.
Rate it! Just click on the star

Nové pokračování navazuje na reboot subsérie Modern Warfare z roku 2019. I tentokrát se setkáme se starými známými postavami, jako je kapitán Price, Ghost, Gaz a samozřejmě i Soap nebo v minulém díle představená Farrah. Mezi nováčky patří třeba plukovník Alejandro Vargas z mexických speciálních sil.

Speciální protiteroristická jednotka Task Force 141 bude tentokrát hasit požár na mnoha frontách. Kromě snahy zamezit další eskalaci konfliktu poté, co americká raketa zabije cizího generála, musí také měřit síly s teroristickou organizací Al-Qatala a s drogovým kartelem Las Almas. A s ohledem na to, že si hra bere jméno svého jedenáct let starého předobrazu, bychom se vůbec nedivili, kdyby zásadní roli sehrál jistý generál Shepherd.

Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 se po předchozích dvou dílech série vrací k pomalejšímu a rozvážnějšímu tempu, dojmy z hraní bety si můžete přečíst zde. Hra míří na PC a současnou i minulou generaci konzolí a vyjde 28. října. Nástupce battle royale Call of Duty: Warzone pak dorazí 16. listopadu letošního roku.
games.tiscali.cz (source)

Оставить свой комментарий (отзыв)

All emoticons

Launch trailer Call of Duty: Modern Warfare 2 ukazuje nové záběry z kampaně - Discussion
WeniZAYGame WeniZAYHra (CZ) WeniZAYHra Novinky - Launch trailer Call of Duty: Modern Warfare 2 ukazuje nové záběry z kampaně
2018-2022 WeniZAYGame | WeniZAY.com
Launch trailer Call of Duty: Modern Warfare 2 ukazuje nové záběry z kampaně
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с прямой ссылкой на источник.
О проекте | RSS-каналы | Реклама на сайте | Обратная связь