Кеннет Брана повернеться до ролі Еркюля Пуаро

Якщо вам сподобалися «Вбивство у Східному експресі» та «Смерть на Нілі», у ...

Кеннет Брана повернеться до ролі Еркюля Пуаро

Unidentified
Якщо вам сподобалися «Вбивство у Східному експресі» та «Смерть на Нілі», у нас для вас чудові новини. Студія 20th Century Studios не має наміру зупинятися на цих двох фільмах. Третій уже готується.

Що ми знаємо про третій фільм про пригоди Еркюля Пуаро?
Робота над сценарієм фільму вже триває. Текст готує Майкл Грін, який також був автором «Смерть на Нілі». Звичайно, Кеннет Брана повернеться до ролі Пуаро. Якщо не станеться нічого непередбачуваного, він теж стане за камеру. Глава студії 20th Century Studios оголосив, що третій фільм відрізнятиметься від перших двох. Ми також побачимо у ньому трохи старшого Пуаро. Дія фільму відбуватиметься у Венеції після Другої світової війни. Фільм було знято кілька років тому. Однак його прем'єра була відкладена спочатку через поглинання 20th Century Fox компанією Disney, а потім через COVID-19.

Дія фільму відбувається в Єгипті. Вбивство відбувається на кораблі, що пливе Нилом. Все на борту під підозрою, бо кожен мав мотив і можливість вчинити вбивство. Отже, у справу входить Пуаро.

На сьогоднішній день «Смерть на Нілі» зібрала понад 102 мільйони доларів у всьому світі. Це одна із трьох американських прем'єр цього року, яка може похвалитися таким результатом.

Rate it! Just click on the star

Discussion


Copyright 2018-2022 WeniZAY
Кеннет Брана повернеться до ролі Еркюля Пуаро
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с прямой ссылкой на источник.
О проекте | RSS-каналы | Реклама на сайте | Обратная связь