Компанія Manitou розробила нові телескопічні навантажувачі

Першою серед виробників телескопічних навантажувачів випробовує зразки з гі...

WeniZAYTech WeniZAYTech (UA) - Компанія Manitou розробила нові телескопічні навантажувачі

Компанія Manitou розробила нові телескопічні навантажувачі

Unidentified
Першою серед виробників телескопічних навантажувачів випробовує зразки з гібридним і повністю електричним приводом компанія Manitou.
Rate it! Just click on the star

В обох випадках розробником двигунів виступає Deutz Group. В гібридному варіанті навантажувача моделі МТ 1335 типовий для неї 3,6-літровий 75-кіловатний (100 к. с.) дизельний двигун Deutz TCD замінений на комбінацію 2,2-літрового 55-кіловатного TCD та 20-кіловатного електродвигуна, що живиться від напруги 48В. Повністю електричний навантажувач моделі МТ 1135 обладнаний 60-кіловатним електродвигуном і батареєю на 30 КВт-год, що заряджається від 360В. Розробники мали на меті зниження операційних витрат, споживання пального і викидів шкідливих речовин. Manitou став першим замовником електродвигунів Deutz. Інтеграцію електродвигунів у навантажувачі генеральний директор Manitou Group називає багатообіцяючим. Наразі точна дата презентації нових машин невідома. Однак автори журналу Profi вважають, що це може статися на провідній європейській виставці будівельної техніки Bauma, що пройде в Німеччині в квітні наступного року.

Дайте оценку автору, репутация играет важную роль. Рекомендуем ознакомиться с другими статьями и новостями, добавленными пользователем «Злой_Гусь» на WeniZAYTech.

Компанія Manitou розробила нові телескопічні навантажувачі - Discussion
WeniZAYGame WeniZAYTech (UA) Новини IT-індустрії - Компанія Manitou розробила нові телескопічні навантажувачі
2018-2023 • WeniZAYTech WeniZAY
Запрещено использование материалов сайта без прямой ссылки на источник. Все права защищены.