дружба як цінність

Уважаемый посетитель, Вы зашли на форум как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем. Вы можете посмотреть новые сообщения на форуме. Ознакомится с правилами форума для избежания блокировки. Так же воспользоватся поиском что бы найти интересную и нужную вам тему.

дружба як цінність

 • Страница 1 из 2
 • 1
 • 2
 • »
Сообщество Венизай » Обсуждение искусства » Литература » дружба як цінність
дружба як цінність
 1. Индиго
  Этот вариант текста тот что мы писали, каждый учитель диктует по разному. Так что может не подходить вам. Как будет время, скину полную версию.

  Дружба ушляхетнює життя, її шанували і звеличували древні мислителі. Аристотель стверджує, що друж-ба — найнеобхідніша для життя: адже ніхто не воліє жити без друзів, навіть якби він мав усі інші багатства. Дружба не тільки неоціненна, а й прекрасна. Ми уславлюємо того, хто любить своїх друзів. Мати багато друзів — це чудово, а деяким навіть здається, що бути хорошою людиною і другом — це те саме.
  Надзвичайно високо оцінюється дружба в українській культурі й ментальності. Розкриваючи велику силу дружби, Григорій Сковорода наводить слова Плутарха. Про те, що дружба, супроводжуючи життя, не тільки додає втіхи й чарівності, а й зменшує страждання, і Бог, додавши до життя дружбу, зробив так, щоб усе було радісним, приємним і милим, коли друг поруч і разом з вами втішається. І як би підлесник не кував лихо, вико-ристовуючи насолоди і приємності, треба знати, що він нічого радісного не вносить у дружбу. Сковорода навчав бути обачливим у виборі друзів.
  Нині, коли ритм життя набуває шаленого темпу, коли не вистачає часу для спілкування й телебачення подекуди замінює людські стосунки, — чи актуальні питання глибоких, відданих, дружніх взаємин?
  Звісно, час вносить свої корективи, але такі поняття, як дружба, любов, завжди залишатимуться найви-щими цінностями.
  У психології поняття «дружба» визначають як стійкі індивідуально-вибіркові міжособистісні стосунки, що характеризують взаємну прихильність їхніх учасників, взаємні очікування відповідних почуттів і надання пере-ваги комусь з-поміж інших.
  Дружба вимагає дотримання її неписаного «кодексу», що передбачає необхідність взаєморозуміння, ві-двертості й щирості, активну взаємодопомогу, взаємний інтерес до справ і переживань іншого, щирість і без-корисливість почуттів. Серйозні порушення цих правил призводять або до припинення дружби, або до повер-хових приятельських стосунків, або навіть до перетворення дружби на її протилежність — ворожість.
  Найбільшої інтенсивності дружба досягає в юнацькі роки та в період ранньої зрілості, коли відзначається виняткова важливість відносин з друзями.
  Дружба дає змогу висловити Потаємні почуття, які переповнюють людину, та знайти підтримку тих, хто поділяє ці думки й почуття.
  Отож справді, як стверджує українське прислів'я, людина без друзів — що дерево без коріння.

  Смотрящий за WeniZAY.
 1. Гость
  Спасибо тому человеку, что выложил это произведение)))))
 1. Гость
  Самая огромная благодарочка !))
 1. Гость
  Да реал нереальная благодарочка:D
 1. Гость
  Большое спосибо))
  Мне ето очень помогло)
 1. Гость
  Спасибо от всего класса))
 1. Гость
  вообще.большое спасибки......очень помогло

  Добавлено (17 Ноябрь 2011, 19:49)
  ---------------------------------------------
  дуже велике дякую....

 1. Гость
  очень помогло! Пасибки большое! Золотой человек....:)
 1. Гость
  спасибо очень помогло всему классу:)
 1. Гость
  Спасібушки дуже допомогло...
 1. Индиго
  Не за что, сам просто писал его вот и решил суда закинуть...
  Смотрящий за WeniZAY.
 1. Лариса
  спасиба большое въ меня выручели ! Спасиба од моево класса
 1. Гость
  да спасибо и от нашего класса**)
 1. Гость
  большое спасибо и от нашево класса
 1. Гость
  ДЯКУЮ!!!!!! Дуже допомогло! на уроці так впадло було записувати)))))))))))
Сообщество Венизай » Обсуждение искусства » Литература » дружба як цінність
 • Страница 1 из 2
 • 1
 • 2
 • »
Поиск:
 
WeniZAY